Foggy Trojan z Lomné

Foggy se narodila v CHS Trojan z Lomné v Trojanovicích 24. února 2015. Pro nás to byla láska na první pohled a „červená“ holčička byla naše od první fotografie zaslané paní chovatelkou. Poprvé jsme ji viděli na vlastní oči ve věku 3 týdnů a cesta dlouhá 375 km v jednom směru stála za každou minutu, kterou jsme s ní mohli strávit.

A jaká Foggy je? Veselá, chytrá, stále dobře naladěná, klidná, miluje procházky i dlouhé výlety, mazlivá, i když vůči lidem, které nezná, je nedůvěřivá. Jiné pejsky má ráda, je zcela nekonfliktní a se psy, kteří jsou jí sympatičtí, si moc ráda hraje. K malým psům je opatrná,  většinou si jich ale vůbec nevšímá. Doslova zbožňuje papírové kapesníčky (nejlépe co nejvíce použité) a dokáže si několik dnů počkat, aby je v nestřežené chvíli odněkud vylovila.

Rodokmen

Bonitační kód: 525 ALZ 5p5 A0

Rozepsaný bonitační kód: Vzhled korektní mohutný vyšší, oko tmavě hnědé, nůžkový skus, tělesná stavba odpovídá standardu, vybočené tlapy hrudních končetin, úzké chody vzadu, typické rozložení bílých znaků, bílá prokvetlá ojedinělými malými pigmentovými skvrnami, povaha vyrovnaná, sebejistá.

Výstavy:

9/2015 Klubová výstava Jedovnice u Brna – třída dorostu – velmi nadějná

5/2016 Prague Expo Dog – třída mladých – velmi dobrá

5/2016 Klubová výstava Zárybničná Lhota – třída mladých – výborná

10/2016 OV Džbán – mezitřída – výborná 1, vítěz třídy, oblastní vítěz

10/2016 MV psů České Budějovice – mezitřída – velmi dobrá 3

9/2017 Klubová výstava Jedovnice u Brna – třída otevřená – velmi dobrá