Vánoce 2017

Štědrý den si Foggynka užila. Nejdřív odpoledne s celou svou lidskou smečkou vyrazila na Petřín, kde sice nebylo moc sněhu, ale o to víc lidí a pejsků. Malí psi ji obvykle nezajímají, ale tentokrát shovívavě pozorovala jack russela, který neuvěřitelnou rychlostí sbíhal dlouhou stráň a zase vybíhal nahoru a tak pořád dokola. Asi si myslela svoje o škodlivosti nadměrného pohybu… Byla celkem poslušná, ostatně jako vždy, když má panička kapsy nadité pištkotami.

Před večeří se Foggy trochu prospala a pak už nedočkavě čekala na Ježíška. A asi byla moc hodná, protože jí nadělil nejen velkou krabici psích sušenek, ale také krásného plyšového medvěda, co se dá výborně nosit v tlamě a který i něco vydrží, protože není vycpaný vatou, jako většina jejích dávno vykuchaných hraček, ale pevnými provazy.

Na Boží Hod se Foggy vydala se svými dvounožci na návštěvu a proběhla se se svým kamarádem retrívrem Spotem, který ji sice vždycky jako psí slečnu hrozně otravuje, ale zase má pořád dobrou náladu a vrtí ocasem skoro stejně zeširoka jako Foggy. Celá velká rodina se tak snažila ochránit oběd, cukroví a chlebíčky před smetením ze stolu a následným úklidem do bezedných psích žaludků. Oba pejsci naštěstí výměnou dostali velké kosti z buvolí kůže a poté, co si je asi třikrát vyměnili, protože kost toho druhého byla zaručeně lepší, se svorně natáhli na koberec a usnuli spánkem spravedlivých. Jakým jiným…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *